6.4 C
Љубљана

Што значи да сонуваш автомобил?

0
Сонување за автомобил или сообраќајна несреќа не значи дека ќе се најдете во која било. Но, кое е точно нивното значење? Соништата за сообраќајна несреќа, ...

Денот на мајката

0
Денот на мајката е неформален празник, кога изразуваме срдечна благодарност до нашите lovingубовни мајки за целата нивна loveубов и пожртвуваност.Го славиме Денот на мајката на 25-ти ....

21.3. е Светски ден на поезијата! Напиши стих

0
Придружете се на овој поетски ден и почестете го со стих! Поезијата е нешто најдлабоко и најчисто што доаѓа од срцето и душата на сите ...
- Рекламирање -

Јајца и рок на траење

0
Тие нè научија дека нема со што да се игра со храната и нивниот рок на траење. Особено не со јајца! Дали сте и вие меѓу оние кои ...

СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ

2,254ФановиМи се допаѓа
713СледбенициСледи
170СледбенициСледи

Вици: „Мачо во кревет“

0
Девојче до момче: „Слушнав многу за тоа како си во кревет“. „Ајде“, одговори скромно. "Ништо посебно." „Да, тоа е она што го слушнав.
Microsoft

Microsoft Surface Duo доаѓа

0
Технологијата напредува, побарувачката и побарувачката се зголемуваат, а креативноста јасно не познава граници. Microsoft Surface Duo доаѓа! Што по ѓаволите е Microsoft Surface Duo, ќе речете ....
како да објавувате слика на инстаграм преку компјутер

Како да објавувате на Инстаграм преку компјутер?

Дали е можно да објавите слика од вашиот компјутер на вашиот профил на Инстаграм? Да, и тоа е можно! Ако некогаш сте сметале дека популарна апликација ...
пишување написи

Пишувате статии за вашиот блог?

0
Пишувањето статии, вашите ставови и мисли е многу честа појава, но ако сакате да го напишете вашиот блог, потребен ви е простор за да ги објавите! Пишуваш и ти? Повеќе и повеќе...
Пренос на мрежата Пи во KYC

Пренос на мрежата Пи во KYC

0
Операторите за апликација за криптовалути на ПИ мрежата, како што ветија, започнаа додаток за трансакција на монети! Некои од избраните веќе можеа да ја тестираат работата на трансферот на средства ...

Рецепт за бомбет со семиња

0
Дали сте вкусни? семе бомби по ваш вкус! Кога сме дома, јадеме уште подобро Во време кога треба да се држиме до нашиот дом и надвор ...
- Рекламирање -