6.4 C
Ljubljana

Çfarë do të thotë të ëndërrosh një makinë?

0
Të ëndërrosh një makinë ose një aksident automobilistik nuk do të thotë që do ta gjesh veten në ndonjë. Por cili është saktësisht kuptimi i tyre? Rendrrat e një aksidenti automobilistik, ...

Dita e Nënës

0
Dita e Nënës është një festë joformale, kur ne shprehim falënderimet tona të përzemërta për nënat tona të dashura për të gjithë dashurinë dhe sakrificën e tyre. Ne festojmë Ditën e Nënës në 25 ....

21.3 është Dita Botërore e Poezisë! Shkruaj një varg

0
Bashkojuni kësaj dite me poezi dhe nderojeni atë me një varg! Poezia është diçka më e thellë dhe e pastër që vjen nga zemra dhe shpirti i gjithsecilit ...
- Reklamim -

Vezët dhe afati i ruajtjes

0
Ata na mësuan se nuk ka asgjë për të luajtur me ushqimin dhe jetën e tyre të ruajtjes. Sidomos jo me vezë! A jeni edhe ju ndër ata që ...

RRJETE SOCIALE

2,254TifozëtMe pelqen
713NdjekësNdiqni
170NdjekësNdiqni

Vici: "Macho në shtrat"

0
Vajzë me djalë: "Kam dëgjuar shumë për atë se si je në shtrat". "Eja", u përgjigj ai me modesti. "Asgje speciale." "Po, kjo është ajo që kam dëgjuar".
microsoft

Microsoft Surface Duo po vjen

0
Teknologjia po përparon, kërkesa dhe kërkesa po rriten, dhe krijimtaria qartë nuk njeh kufij. Microsoft Surface Duo po vjen! Çfarë dreqin është Microsoft Surface Duo, do të thuash ....
si të postoni një fotografi në instagram përmes kompjuterit

Si të bëni një postim në Instagram përmes kompjuterit?

0
A është e mundur të postoni një fotografi nga kompjuteri juaj në profilin tuaj në Instagram? Po, edhe kjo është e mundur! Nëse e keni menduar ndonjëherë që një aplikacion i njohur ...
shkrimi i artikujve

Shkruani artikuj për blogun tuaj?

0
Shkrimi i artikujve, pikëpamjeve dhe mendimeve tuaja është shumë i zakonshëm, por nëse doni të shkruani blogun tuaj ju duhet hapësirë ​​për t'i botuar ato! Edhe ju shkruani? Gjithnjë e më shumë ...
Transferimi i rrjetit Pi në KYC

Transferimi i rrjetit Pi në KYC

0
Operatorët e aplikacioneve të kriptovalutave të Rrjetit PI, siç është premtuar, kanë nisur një shtesë të transaksionit të monedhave! Disa nga të zgjedhurit tashmë kanë qenë në gjendje të testojnë funksionimin e transferimit të fondeve ...

Recetë për bomba farë

0
Je e shijshme bomba farë për pëlqimin tuaj! Kur jemi në shtëpi, hamë edhe më mirë Në një kohë kur duhet të qëndrojmë te shtëpia jonë dhe të dalim jashtë ...
- Reklamim -